Wszystko o grach na kompa!!!!

Wiadomości o grach na PC


#1 2008-08-20 11:47:24

Naruciak

Administrator

Skąd: ja mam wiedzieć????
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Pro evolution soccer 6

Według mnie ta część pesa jest najlepsza. Chociaż w pes 2008 jest wgrana sztuczna inteligencja, 6 część znanych nam bardzo dobrze symulatorów piłki nożnej jest według mnie najbardziej wciągająca. Ale dość o moim zdaniu czas na opis gry:
Pro Evolution Soccer 6

producent: Konami
wydawca: Konami

kategoria: sportowe / piłka nożna

Data Premiery:
Świat: 27 października 2006
Polska: 09 listopada 2006

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1 - 8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

Opis gry:

Pro Evolution Soccer 6 to kolejna część symulacji piłki nożnej, przez wiele branżowych serwisów uważanej za najbardziej realistyczną. Po raz pierwszy w historii serii pojawi się polska wersja językowa gry! Głosów wirtualnym komentatorom użyczył jeden z najbardziej znanych duetów komentatorskich: dziennikarz Polsatu Mateusz Borek i Roman Kołtoń, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego.

6 odsłona PES wprowadza szereg nowości. Gracze otrzymają dodatkowe możliwości - będzie można kontrolować zawodników bez piłki i dokładnie wymierzać podania. Poza tym ma się poprawić zachowanie piłkarzy niekontrolowanych bezpośrednio przez gracza. Zapewniono nowe tryby rozgrywki, np. International Challenge, w których naszym zadaniem będzie zdobycie piłkarskiej dominacji na czterech kontynentach. Wydłużona za to zostanie zabawa w trybie Master League, a całość będzie bardziej realistyczna dzięki zwiększonej liczbie licencji, w tym na piłkarzy argentyńskich, hiszpańskich, włoskich i holenderskich.

Jest to wersja Europejska.

Do wyboru mamy 6 wersji językowych:
Angielski, Francuski, Niemiecki, Włoski, Hiszpański i Polski.
Tutaj można sprawdzić: http://uae4up.com/uploads/0a7d4d528c.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hoxford.pun.pl www.shinobi-fate.pun.pl www.okecie93.pun.pl www.farmumb.pun.pl www.grycentrum.pun.pl